הסדר חוב כתחליף לפשיטת רגל 

זה אפשרי

מקבלים תשלום על
בסיס הצלחה בלבד!

צרו איתנו קשר

מתי הגיע הזמן להסדר חוב?

נדמה שאין מנוס מפשיטת רגל, אבל זה לא נכון.

תיב פיננסים פיתחה תהליך חלופי. הסדר חוב כתחליף לפשיטת רגל

באמצעות מחיקת חובות המשולבת בפריסה מחדש. 

הסדר חוב במקום פשיטת רגל

שילוב של מחיקת חובות ופריסת תשלומים חדשים!

אוקי, מה קורה מעכשיו?

נפגש ונבין יחד מה המצב שלך כיום

נפיק דוח כדי לדעת מהו ציון האשראי שלך

נבנה תיק כלכלי עם חוות דעת מבוססת שנותנת את הבסיס לבקשת שיפור דירוג האשראי שלך

במידת הצורך נבחן כלים פיננסים נוספים כגון משכנתא שניה, איחוד הלוואות והקטנת התשלומים החודשיים ועוד

מכאן נוציא אותך לדרך חדשה ונסייע בכל צורה נוספת שנוכל

למה לעשות הסדר חוב עם נתיב פיננסים?

אין ספור סיבות מביאות אדם או משפחה נורמטיביים לסחרור בגלל חובות או הלוואות שיצאו משליטה. לפני שאתם מתייאשים, תנשמו עמוק כשמיד נציג לכם את האור בקצה המנהרה. 

אתם יודעים על מה אנחנו מדברים, הטילו עליכם הגבלות, אתם מקבלים טלפונים אין סופיים מהבנקים, מעורכי דין, ממחלקת גביה כזאת או אחרת. אתם מכירים את זה יותר טוב מכפי שאי פעם רציתם, את העיקולים, את ההגבלות על החשבון, את התחושה שאוטוטו תצטרכו להגיש בקשה לפשיטת רגל, תצטרכו לעבור חקירת יכולת בהוצל"פ, תגיעו לכינוס נכסים ויוטלו עליכם הגבלות על ימין ועל שמאל. 

נתיב פיננסים ערוכים לפתרון, עם מענה משולב שפועל בשבילכם בכל החזיתות, מכל הכיוונים: 

 1. החזית המשפטית – אנו מעמידים לרשותכם עורכי דין, עתירי ניסיון בייצוג חייבים, עבודה מול הוצל"פ, מחלקות הגבייה של הבנקים וגופים אחרים. נתמודד עבורכם בחזית המשפטית עד שנשיג הפחתה ניכרת בחובות (מחיקת חובות). 
 2. החזית הפיננסית – על בסיס נכס קיים שלכם (דירה, בית, משרד, חנות, משק וכו') נגייס עבורכם משכנתא כדי שתוכלו לעמוד בצורה טובה בהחזר החוב שנותר לאחר המחיקה. נעמיד אתכם על הרגליים עם החזר תשלומים נוח, כדי שתוכלו לזקוף את הגב, להחזיר חובות אבל גם לחיות. 
 3. היום שאחרי – נעניק לכם כלים באיזון כלכלי וניהול כלכלת המשפחה. יועצי כלכלת המשפחה שלנו, בוגרי אש לידור וחברים בהתאחדות יועצי כלכלת המשפחה יעזרו לכם לארגן מחדש את החיים. הכדור יעבור לידיים שלכם: אם רק תרצו, לא תיקלעו שוב לדרך ללא מוצא. אחרי הסדרת החוב, באמת תתחילו מחדש. דף נקי ושליטה בחיים שלכם, בחשבון הבנק שלכם, בארנק שלכם. במקום פשיטת רגל – התחלה חדשה ומהירה הרבה יותר!

 

העובדות החשובות שמדברות בעד עצמן 

 • נשמור על זכויותיכם כחייבים, לאורך כל הדרך. 
 • ננהל משא ומתן בשמכם, מול הבנקים. 
 • נפעל עבורכם בכל לשכת הוצאה לפועל שם מתנהל עניינכם. 
 • ללא פשיטת רגל או כינוס נכסים – הסרת עיקולים ומחיקת הגבלות. 
 • הצלחה מוכחת – נתיב פיננסים הצליחו למחוק עד כה עשרות מיליוני שקלים לחייבים כמוכם. מחיקה של כ-50,000,000 ₪ (חמישים מיליון ₪). עם עובדות כאלה תעשו חשבון פשוט . הרבה יותר פשוט מאשר פשיטת רגל או כינוס נכסים. 

עורכי הדין מטעמה של נתיב פיננסים מנוסים בייצוג חייבים ולקוחות, מול כל הגופים השונים, לרבות בנקים. ואם חשבתם כי הסדר חוב כחלופה לפשיטת רגל מסבך את הדברים, הרי שהעובדות הפוכות. 

 

היתרונות של הסדר חוב ללא פשיטת רגל

החסרונות של פשיטת רגל, ללא הסדר חוב

 • בהסדר חוב עם עורכי הדין של נתיב פיננסים, ההליך הרבה יותר מהיר. 


 • בהסדר חוב עם נתיב פיננסים מקבלים אישור מיידי לעבודה שוטפת מחדש מול הבנק. חוזרים לשגרה מהר יותר. 

 • הסרת הגבלות מתבצעת מיד. אין הגבלה על יציאה מהארץ, אין בעיה לחדש רישיונות, לפעול בצ'קים, כרטיסי אשראי וכו'.

 • הסדר חוב מאפשר לכם לחזור לשגרה, ללא גיבנת של כינוס נכסים או פשיטת רגל. אפשר לזקוף את הגב ולנשום לרווחה, וזה אומר הרבה. 
 • פשיטת רגל לוקחת הרבה יותר זמן ויש יותר פרוצדורות שצריכים לעבור, לפני שמקבלים צו תשלומים וצו הפטר. 

 • בפשיטת רגל צריך להמתין 7 שנים (!) לפני שאפשר לחזור לעבוד באופן שוטף עם הבנק.

 • חלות הגבלות על פעילות בבנק ועוד הגבלות נוספות נוספות כגון איסור יציאה מהארץ, הגבלות בחידוש רישיון נהיגה, הגבלת פעילות בצ'קים, הגבלת כרטיסי אשראי, הגבלת בעלות על עסק ועוד.  

 • פשיטת רגל מהווה כתם שמקשה על חזרה לפעילות שוטפת בעסקים ופגיעה בציון BDI. את ההשפעה מרגישים עמוק בפנים, בלב ולא רק בהגבלות שמוטלות. 

את או אתה, מרגישים שאתם האזרח הקטן שמשלם בגדול? קשה לאזרח הקטן שחייב עוד ועוד? אנו בנתיב פיננסים מעמידים לרשותכם הליך מובנה, בגיבוי משפטי ופיננסי. פנו עוד היום ונבנה לכם תוכנית חילוץ אישית. אנו מאמינים שעם הכלים הנכונים, לכל אחד מגיעה התחלה חדשה, דף חדש ויכולת לצמוח שוב, גם לאחר התנסות לא פשוטה. חייבים, גם לכם יש זכויות! אנחנו כאן כדי לממש אותם.  

עברתם לילות ללא שינה. קשה לכם לשמור הכל בפנים ואם יש ילדים בבית ועוד קשיים בחיים, אז הכל אפילו עוד הרבה הרבה יותר קשה. אנחנו מבינים את כל זה וכאן גם המוטיבציה המוגברת שלנו. לא ניתן שישימו עליכם איקס. נעזור לכם לשים איקס על החובות, בדרך חוקית, ישרה, לגיטימית ונכונה. 

אתם צריכים תוכנית ליציאה מהבוץ – אנחנו מכינים לכם תוכנית מסודרת למחיקת החוב, עם אופק להתחלה חדשה ובלי פשיטת רגל. 

אתם צרכים ייצוג וליווי מול הוצאה לפועל – עורכי הדין שלנו פועלים עבורכם בכל לשכת הוצאה לפועל שהיא. לנו הניסיון בייצוג חייבים מול כל הגופים ובכל הרמות. 

אתם צריכים שיסירו מכם את ההגבלות המוטלות על חייבי הוצאה לפועל בהליכי גבייה – אנחנו פועלים להסרת ההגבלות בצורה מהירה, ממוקדת, עם הרבה ניסיון מול רשמי לשכות ההוצאה לפועל ומחלקות הגבייה בבנקים ובגופים חזקים אחרים. 

אתם מרגישים שאין לכם כוח מול ענקים כמו בנקים, רשויות. אינכם יודעים לנהל משא ומתן מול חברות מסחריות או גופים שלהם אתם חייבים כסף – עורך דין מטעם נתיב פיננסים מייצג אתכם לאורך כל הדרך. ייצוג מול הבנקים ומול כל נושה. יש לכם גב, יש לכם נתיב ליציאה מהבוץ ומכל התסבוכות. 

"אנחנו מבטיחים לשמור על הזכויות שלכם, לייצג אתכם ברמה הגבוהה ביותר ולמקסם את מחיקת החובות שלכם. הסרת הגבלות ויכולת לנהל חשבון בנק. 

אנחנו לא מייצגים חייבים אנחנו מטפלים בבני אדם. אנו מכירים את הקשיים והחששות. נפעל בנחישות מול בעלי החוב שלכם ונפעל מולכם עם יחס אישי ואנושי, כי זוהי דרכנו. 

מחקנו חובות של עשרות מיליוני שקלים. את אותו הדבר נוכל לבצע בשבילכם." 

 

לרשותכם יועצים פיננסים מנוסים, יוצאי מערכת הבנקאית, עורכי דין עתירי ניסיון. והכל, ללא שום תשלום מצדכם עד להצלחה. העמלה שלנו – על פי סכום החוב שהצלחנו למחוק.  

השאירו פרטים, נקבע פגישה. נלמד להכיר אתכם, נלמד את גובה החובות שלכם. למי אתם חייבים וכמה. נבין איך הסתבכתם ונבנה לכם תוכנית חילוץ.

נתיב פיננסים: הדרך שלכם להתחלה חדשה

במקום שישימו עליכם איקס, נשים בשבילכם איקס על (חלק גדול מ)החובות!

אנחנו עובדים עם כל הארגונים הפיננסים

היתרון שלך איתנו הוא כח הקנייה שלנו מול הבנקים

המספרים מדברים בשבילך

0

שנים

0

שח בשנת 2019

0

לקוחות בשנת 2019

לקוחות ממליצים