הלוואות מהירות עד 15,000 ש"ח

סוגרים לך את הפינה – כסף מהיום להיום

צרו איתנו קשר

הלוואה קטנה ומהירה למטרות שוטפות

ללקוחותינו השונים אנו "תופרים" חליפת מימון, הלוואה או משכנתא לפי צרכיהם השונים. לדוגמא, לצורך איחוד הלוואות והקטנת תשלום, נמליץ בדרך כלל על משכנתא. כך אנו יכולים להפחית באלפי שקלים את התשלום החודשי. ההלוואה המהירה שלנו תתאים בדרך כלל למטרות שאנו נוהגים לכנות בשם: מטרות שוטפות, נסיבות יום יומיות, לפעמים שמחות ולפעמים לא צפויות.

הלוואה מהירה של נתיב סוגרת לך כל פינה

תוך 24 שעות הכסף אצלך – בדוק

אוקי, מה קורה מעכשיו?

נפגש ונבין יחד מה המצב שלך כיום

נפיק דוח כדי לדעת מהו ציון האשראי שלך

נבנה תיק כלכלי עם חוות דעת מבוססת שנותנת את הבסיס לבקשת שיפור דירוג האשראי שלך

במידת הצורך נבחן כלים פיננסים נוספים כגון משכנתא שניה, איחוד הלוואות והקטנת התשלומים החודשיים ועוד

מכאן נוציא אותך לדרך חדשה ונסייע בכל צורה נוספת שנוכל

כל מה שצריך לדעת לפני שלוקחים הלוואה קטנה

חברת נתיב פיננסים מגייסת פתרונות מימון והלוואות בתנאים טובים, בהיקפים שונים ובהתאמה לצרכי כל לקוח. בעשור האחרון גייסנו לטובת לקוחותינו בציבור הרחב מעל 200,000,000 ₪ (מאתיים מיליון ₪) בהלוואת, משכנתאות, משכנתא שניה ועוד. הזכאות לקבלת הלוואה תלוי בסוג ההלוואה שצריכים. לצורך קבלת ההלוואות הגדולות (עד עשרה מיליון ₪), האשראי ניתן על סמך נכס – נדל"ן שמשמש כבטוחה. בהלוואות המהירות, עד חמישה עשר אלף ₪ אין שום צורך בבטוחה שכזאת. לעומת הלוואות גדולות שניתנות לבעלי נכסים, הלוואה מהירה של עד 15,000 ₪ ניתנת בכפוף לקיומו של כרטיס אשראי.

בקיצור נמרץ:

יש לכם כרטיס אשראי? בתהליך מהיר במיוחד תוכלו לקבל 5 – 15 אלף ₪ בהלוואה מהירה. לכל מטרה. 

נכון, נתיב פיננסים איננה בנק. אבל אנו מגייסים ללקוחותינו אשראי אך ורק ממקורות בנקאיים וחוץ בנקאיים מוכרים ולגיטימיים באישור בנק ישראל / משרד האוצר. אנו יודעים להעניק ללקוחותינו תנאים טובים וחשוב לא פחות, אנו עובדים מהר ויעיל בשבילכם. מדובר בהלוואה פשוטה לביצוע (הקמת אשראי), בלי בירוקרטיות מסובכות ובלי עיכובים. רק ביקשתם – כבר קיבלתם. בתוך עשרים וארבע שעות ההלוואה אצלכם בחשבון. 5, 10 או 15 אלף, בדיוק הסכום שסוגר לכם את הפינה שלכם. 

בקיצור נמרץ:

רק ביקשת, כבר קיבלת – הלוואה בתוך עשרים וארבע שעות. בדוק. 

בנתיב פיננסים צוות נבחר של כלכלנים, יועצי משכנתאות, עו"ד לייצוג מסובכי הוצל"פ, יועצים לכלכלת המשפחה ונציגי/ות שירות לקוחות. הניסיון של יותר מעשור מראה שוב ושוב כי גם באשראי – סוף מעשה במחשבה תחילה. גם הלוואות קטנות צריכים לדעת לחלק נכון. כלומר, הפריסה, התשלום החודשי צריך להתאים ליכולות שלכם. 

אנו ממליצים שתמיד תזכרו את כל ההוצאות וההתחייבויות הנוכחיות ונעזור לכם לסגור את הפינה, עם ההלוואה שלא תרגישו אותה. את ההלוואה תוכלו לחלק לתקופה של 3 שנים, עם תשלום חודשי נוח מאוד, שלא תרגישו בכלל.  

ואם במקרה יש לכם צרכים יותר משמעותיים, מה עושים? גם לכך יש לנו פתרון. ואם למשל, הסתבכתם עם יותר מדי הלוואות פרטיות או עסקיות ואתם לא יודעים איך לצאת מזה, אנו יודעים לתפור תוכנית חילוץ. אם אתם חנוקים בהוצאות, אם אתם מסורבי בנקים או שנפתחו נגדכם הליכים בהוצל"פ,  פנו אלינו ונסביר לכם על הדרך של נתיב פיננסים להיחלצות ממצב ביש. 

אנו מתמחים גם בהכנת תוכניות לחילוץ מפשיטות רגל (הסדר חוב ומחיקת חובות כתחליף) וכן משכנתא לאיחוד הלוואות והקטנת תשלום חודשי באלפי ₪. חבילת השירותים המשלימים שלנו משלבת בין מתן הלוואות ומשכנתאות (גם משכנתא שניה), שאנו מגייסים עבור לקוחותינו ונותנים ביחד עם ייעוץ כלכלי, להבראה וכדי שאפשר יהיה לעמוד שוב על הרגליים. 

 

בקיצור נמרץ:

הלוואה מהירה בחלוקה נוחה ל-3 שנים, בהחזר חודשי שלא מרגישים. אם אתם (או מישהו שחשוב לכם) חנוקים בגלל הלוואות קודמות, שאלו אותנו על תוכניות החילוץ הפיננסיות שלנו במשכנתא מגובית נכס (אפילו למסורבים או למסובכי הוצל"פ).

  • הלוואה מהירה, ל-3 שנים, בפריסה נוחה שלא מרגישים. 
  • מתאימה לבעלי כרטיס אשראי. 
  • אישור מהיר וכסף בחשבון, בתוך 24 שעות.
  • לא מכבידה על האובליגו בבנק.
  • לא תופסת מסגרת אשראי. 
  • להגשמת חלום, החלפת רכב, סגירת מינוס, אירוע משפחתי קטן, סגירת פינה בעסק או כל דבר אחר שתרצו. 

 

אנחנו עובדים עם כל הארגונים הפיננסים

היתרון שלך איתנו הוא כח הקנייה שלנו מול הבנקים

המספרים מדברים בשבילך

0

שנים

0

שח בשנת 2019

0

לקוחות בשנת 2019

לקוחות ממליצים