הדרך שלכם לשיפור דירוג האשראי 

מקבלים תשלום על
בסיס הצלחה בלבד!

צרו איתנו קשר

מי צריך לשפר את דירוג האשראי?

דירוג אשראי נמוך שם מקלות בגלגלים הפיננסים שלכם

נתיב פיננסים המתמחים בתוכניות חילוץ כלכליות ומשכנתאות למסורבים יודעת לחולל מהפך נוסף:

הכירו את הדרך שלכם לשיפור דירוג האשראי (דירוג BDI).

שיפור דירוג האשראי יפתח בפניך הרבה אפשרויות מימון

לקבל הלוואות עם ריבית נמוכה יותר

אוקי, מה קורה מעכשיו?

נפגש ונבין יחד מה המצב שלך כיום

נפיק דוח כדי לדעת מהו ציון האשראי שלך

נבנה תיק כלכלי עם חוות דעת מבוססת שנותנת את הבסיס לבקשת שיפור דירוג האשראי שלך

במידת הצורך נבחן כלים פיננסים נוספים כגון משכנתא שניה, איחוד הלוואות והקטנת התשלומים החודשיים ועוד

מכאן נוציא אותך לדרך חדשה ונסייע בכל צורה נוספת שנוכל

רוצה לדעת עוד על דירוג אשראי?

נרצה או לא נרצה, נאהב את זה או לא נאהב, בארץ חל כיום חוק נתוני אשראי. מטרת החוק לעודד תחרות בענף הפיננסים ולאפשר לבעלי נתוני אשראי טובים לקבל הלוואות מהר יותר ובתנאים טובים יותר. מטבע הדברים, כל מי שיקבל דירוג אשראי נמוך, נמצא בקצה הפחות נעים: קושי לקבל אשראי, לפעמים סירוב מוחלט וגם התייקרות כל סוגי ההלוואות. מי שדירוג האשראי שלו נמוך צפוי לשלם יותר ריבית (ריבית יקרה יותר).

 

אז מה המסקנה:

שיפור דירוג האשראי יפתח בפניך הרבה אפשרויות מימון. תוכלו לקבל הלוואות וגם תשלמו עליהן פחות (ריבית נמוכה יותר).

משנת 2019 שוכלל תחום נתוני האשראי עם הוצאתו לאור של מאגר נתוני אשראי מקיף, בניהולו של בנק ישראל. אולם לא בנק ישראל הוא זה שקובע את דירוג האשראי של לקוח כזה או של לקוחה אחרת. מי שבמידה רבה מגדיר את הציון (סקורינג) הן חברות ולשכות אשראי פרטיות, שהוסכמו לכך. מדובר בחברות כגון BDI וכך השתרש לו הביטוי "ציון BDI שלילי" כדי לתאר את מי שנחסם על ידי גוף פיננסי (בנק, חברת כרטיסי אשראי וכדומה) בגלל דירוג נמוך. 

וכעת, למיתוס היציב שנקרא מחיקת BDI. חברות שונות ועורכי דין מסוימים מצהירים על שהם מציעים שירות של מחיקת דירוג אשראי נמוך. האם זה אפשרי? הסבירות לכך מאוד נמוכה וצריכים להוכיח שנפלה טעות כל כך יסודית, עד שכל הדירוג שקיבל פלוני או שקיבלה אלמונית שגוי מן היסוד. הבטחה כזאת אנו בנתיב פיננסים לא ממהרים להבטיח. מה שאנו כן יכולים לעשות זה לבנות תיק כלכלי מסודר ולהתבסס על טיעוני אשראי ומימון יציבים, בכדי להביא לשיפור דירוג האשראי. אמרו מעתה – שיפור ולא מחיקה. 

ועוד חידוד: כל אחד יכול לבקש להיגרע מתוך מאגר נתוני האשראי. אך ההיגרעות או המחיקה יתבצעו אך ורק למי שאין על שמו "אירועים" בעייתיים כגון שיקים שחזרו, פיגור בהלוואה וכדומה. גריעה ממאגר הנתונים כאשר לא קיים מידע שלילי עלולה להרתיעה חברות מימון או בנקים ממתן אשראי או מסגרות אשראי בעתיד. ואם שיפור דירוג אשראי מעניין אתכם, סביר להניח שמחיקה או גריעה בשלב הזה, כלל אינם עומדים על הפרק. 

אז מה המסקנה:

במקום להתפתות להבטחות מפוקפקות למחיקת BDI בלתי אפשרית, נזמין אתכם לעבור תהליך יסודי של טיוב נתונים כלכלי.  נתיב פיננסים פועלים באחריות ובמקצועיות – לאחר פגישת היכרות ובניית תיק, נשפר את דירוג האשראי שלכם.

מאגר נתוני האשראי בישראל שואב את הנתונים מתוך מקורות שונים ומגוונים. המאגר משמש חברות אשראי וגופים פיננסים בתהליך קבלת החלטות, חיתום אשראי, אישור או סירוב משכנתא, אישור או סירוב כרטיס אשראי.

דירוג נמוך ("ציון שלילי") בעצם אומר לבנק או לחברת האשראי שמדובר בלקוח "מסוכן" או יותר נכון לומר, סיכוי גבוה שההלוואה לא תיפרע במועד. אי לכך, גם אם תאושר הלוואה או יאושר כרטיס אשראי, הסכום עשוי להיות נמוך, מסגרת אשראי תהיה מינימלית ומחיר הכסף, הריבית, יהיה גבוה. 

על דירוג האשראי של כולנו תשפיע ההיסטוריה הכלכלית והפיננסית. בין היתר, יירשמו במאגר או ישפיעו על הדירוג הלוואת שנכנסו לפיגור, תיקי הוצאה לפועל, חובות בחברות מסחריות ורשויות שלא שולמו במועד, פשיטות רגל, שיקים שהוחזרו אכ"מ (מסיבת חוסר כיסוי), חריגות ממסגרת האשראי, עיקולים. 

טוב לדעת: נתונים שליליים לא נשמרים לנצח. כעבור זמן, הם נמחקים משום שכל אחד עלול לטעות, לסבול מקושי כלכלי זמני, קשיי נזילות, פיטורין או התנהלות עסקית שהסתבכה. אבל לוקח זמן, שנים, עד שנתון כזה או אחר נמחק. אבל זה לא הכל. יש עוד וזה חשוב, כך שמומלץ להמשיך לקרוא הלאה. 

שיקולי אשראי, כפי שיעיד כל בכיר שעבד במערכת הבנקאית, איננה תלויה בפני עצמה. יש משמעות לקונטקסט, לנסיבות. יש עוד, מעבר לרושם הראשוני. נתיב פיננסים יכולים לספר ולתאר את ההיסטוריה הכלכלית שלכם באור הנכון. לרשותכם עומדים יועצים כלכליים, כלכלנים ויוצאי המערכת הבנקאית ומומחים בתחום האשראי. 

הכנת תיק ועבודה מדוקדקת מאפשרים לנו להשיג אחוזי הצלחה מצוינים, בשיפור דירוג האשראי של לקוחותינו. מעל עשר שנים אנו מתמחים גם בהכנת תיקים כלכליים וחוות דעת עבור מסובכי הוצל"פ לצורך מחיקת חובות והצלחה בהשגת משכנתאות למסורבים. כלומר, להבטחות של נתיב פיננסים יש כיסוי. 

אז מה המסקנה:

ישנם תמרורים ברורים שמשפיעים על דירוג האשראי. אכ"מ, הלוואה שלא שולמה בזמן, חוב לרשות מקומית, עיקול וכדומה. אבל אם מספרים נכון את הסיפור הכלכלי שלכם, אפשר לשפר את הדירוג. 

אנחנו עובדים עם כל הארגונים הפיננסים

היתרון שלך איתנו הוא כח הקנייה שלנו מול הבנקים

המספרים מדברים בשבילך

0

שנים

0

שח בשנת 2019

0

לקוחות בשנת 2019

לקוחות ממליצים