אנו יודעים להשיג משכנתא למסורבים!

מקבלים תשלום על
בסיס הצלחה בלבד!

צרו איתנו קשר

כך תדעו האם משכנתא למסורבים רלוונטית עבורכם

אנחנו נעזור לכם לעקוף את המכשול. בעזרת המומחים של נתיב פיננסים,

גם אתם יכולים.  

אנו מכירים את שוק האשראי והמשכנתאות מבפנים ומבחוץ. אנו עובדים בקביעות עם בנקים ועם מוסדות פיננסים נוספים כגון בתי השקעות, חברות ביטוח, אשראי חוץ בנקאי ועוד.

אם אתם צריכים כסף ויש לכם נכס – אנו נדע כיצד לתרגם אותו למימון אפקטיבי.

אנו יודעים להפוך כל נכס לכסף

יש לכם נכס? אנחנו נדע כיצד לתרגם אותו למימון אפקטיבי

אוקי, מה קורה מעכשיו?

נפגש ונבין יחד מה המצב שלך כיום

נפיק דוח כדי לדעת מהו ציון האשראי שלך

נבנה תיק כלכלי עם חוות דעת מבוססת שנותנת את הבסיס לבקשת שיפור דירוג האשראי שלך

במידת הצורך נבחן כלים פיננסים נוספים כגון משכנתא שניה, איחוד הלוואות והקטנת התשלומים החודשיים ועוד

מכאן נוציא אותך לדרך חדשה ונסייע בכל צורה נוספת שנוכל

רוצה לדעת עוד על משכנתא למסורבים?

הכלכלנים ויועצי המשכנתאות של נתיב פיננסים בונים תיקי משכנתאות ומגישים לבנקים או למערכת האשראי החוץ בנקאית עשרות בקשות בכל חודש. לכן, גם אם הבנק סירב לכם, ולא משנה מאיזו סיבה, יש לנו את הכלים להשיג לכם מימון. תשאלו – באילו סכומים מדובר? התשובה פשוטה:

 • גובה המשכנתאות שאנו משיגים ללקוחותינו נע בין 100,000 ₪ (מאה אלף ₪) לבין 10,000,000 ₪ (עשרה מיליון ₪) ולעיתים יותר. 
 • גובה המשכנתא תלוי בשווי הנכס (הבטוחה) כפי שיעריך שמאי. חלק מהשירות שלנו כולל הערכת שמאי וכן טיפול בכל מה שקשור עם בדיקת הבטוחות ועבודה מול הטאבו, רמ"י, חברות משכנות וכן הלאה. 
 • אנו משיגים משכנתאות למסורבים עד ל-70 אחוז (שבעים אחוז ערך נכס). ככל ששווי הבטוחה גבוה יותר, ניתן לממש סכום גבוה יותר. כלומר, לשמאות יש תפקיד מרכזי בהכנת תיק המשכנתא ומיקסום התקבול.

וחשוב להדגיש:

אנו עובדים אך ורק מול גופים פיננסים מוכרים, ידועים, המאושרים על ידי משרד האוצר / בנק ישראל. תהליך אישור המשכנתאות, בניית תיק לווה, השגת תנאי הריבית וההחזר החודשי, הכל מלווה על ידינו. אפילו נגיע אתכם עד לחתימה על המשכנתא. עם נתיב פיננסים, יש לכם בית, לאורך כל הדרך.

אפילו אם כבר לקחתם משכנתא קודמת, נוכל להכין תיק מפורט שישיג לכם מימון נוסף. אנו קוראים לכך "משכנתא שניה" וזוהי עוד התמחות חשובה של נתיב פיננסים. אנו מכירים היטב את כל סוגי המשכנתאות ואף יכולים להציע שירות של איחוד הלוואות. התועלת: אפילו כשלוקחים משכנתא שניה נוכל עבורכם להקטין את ההחזר. התזרים החודשי שלכם נוח יותר, תשלמו פחות מדי חודש ותוכלו לגמור את החודש בלי להרגיש חנוקים ובלי דאגות על הראש. 

אנחנו הופכים את הבלתי אפשרי לאפשרי בזכות עבודה קשה, מחויבות, ידע ומקצועיות בלתי מתפשרת:

 • לרשותנו יועצי משכנתאות ובכירים שהגיעו מתוך המערכת הבנקאית. 
 • אנו מבינים את השפה הבנקאית, יודעים לבנות תיק בצורה נכונה, להדגיש בדיוק את מה שחשוב כדי שהמשכנתא תאושר. 
 • בגלל שאנו עובדים מול הבנקים, חברות ביטוח וחברות אשראי נוספות באופן קבוע, יש משקל לחוות הדעת שלנו. לכן, כמעט כל לקוח שאנו מלווים יקבל בסוף התהליך משכנתא מאושרת. 
 • כוח המיקוח שלנו מאפשר לנו להשיג עבורכם לא סתם משכנתא אלא תנאים טובים, נוחים ומשתלמים יותר מכפי שחשבתם. לא רק שיגידו לכם כן, גם תשיגו עסקה משתלמת. 

וחשוב להדגיש:

אנו לא גובים מכם תשלום מראש ולא מצפים מכם לסמוך על הבטחות. שכר הטרחה המגיע לנו (אחוז מסך התקבול) משולם על ידי כל לקוח ולקוח רק בסוף התהליך. זוהי ההבטחה שלנו ואנו יכולים להבטיח את זה בגלל ההצלחה שאנו משיגים. משכנתא לצורך איחוד הלוואת, לצורך הוצאות שונות, לצורך שיפור התזרים ופתיחת דף כלכלי חדש לפרט או למשפחה.

השאירו פרטים, נתאם פגישה ולאחר שתמלאו שאלון ותייפו את כוחנו לפנות לבנקים בשמכם, נוכל לצאת לדרך ולהגיש את הבקשה עבורכם. 

אנשים שפונים אלינו מגיעים הרבה פעמים די חסרי אונים. הם מרגישים "קטנים" מול הבנקים ולא יודעים להתמודד עם בנק שלא סופר אותם. אצלנו, כל לקוח חשוב ואנו זוכרים שמאחורי כל משכנתא יש אנשים, הורים לילדים, משפחות, אנשים שזקוקים לכסף והזמן דוחק. 

אנחנו מיצגים אתכם. אנחנו מגיעים לבנקים עד לרמות הגבוהות ביותר. וכל בקשה מגובה בתיק מפורט, עם כל ההיבטים הפיננסיים הרלוונטיים, עד רמת הבטוחה, השמאות, תשריט הבניין. אנו בדרך כלל יודעים מראש מתי הבנק צפוי לאשר את המשכנתא, גם עבור מסורבים. אנו נדע מתי ואיך לפנות לגוף פיננסי חלופי, הפועל באישור בנק ישראל ושמותר לו להעניק משכנתאות כחוק. כלומר, גם אם הבנק יסרב, יש לנו מקורות נוספים, חוץ בנקאיים. 

ובשורה התחתונה – אנחנו לא מקבלים לא כתשובה. קרוב ל-100 אחוז מלקוחותינו מקבלים אחרי תהליך מסודר את המשכנתא. זו לא שאלה של "האם" אלא רק שאלה של מתי. 

לאחר שניפגש, נסקור את הנתונים שלכם, נבין היכן אתם עומדים, נבין מדוע קודם לכן שמעתם סירוב למשכנתא. נבדוק את נתוני האשראי, את חווי האשראי, את דוח BDI ונתונים נוספים (הגבלות בנקים, שיקים חוזרים, תיקי הוצל"פ, חובות פתוחים וכו'). נשיג לכם משכנתא ורק לבסוף התשלום, שסוכם מראש. קודם כל אנו מבצעים את העבודה: לא נגבה מכם כסף לפני שנראה לכם הצלחה. 

בישראל אף פעם לא השקיעו נכון בחינוך פיננסי. לא לומדים את זה בבתי הספר. לא לומדים את זה אפילו באוניברסיטה. ובתרבות צריכה כל כך נוצצת, אין פלא שרבים מאיתנו נופלים לבור של הוצאות, הלוואות, בלי לסגור את החודש ועם מצוקה עמוקה. לכן, החלטנו לא להסתפק בכך שאנו משיגים משכנתאות למסורבים. אנו רואים אתכם, כל אחד ואחד מכם, כאנשים שיכולים לפרוץ החוצה מהמעגל הבלתי נגמר. 

 • בזמן שאנו בונים לכם את התיק הכלכלי ומגישים בקשה למשכנתא, אנו גם לומדים להכיר אתכם. 
 • את הידע על הצרכים שלכם, על היכולות הפיננסיות, ההכנסות וההוצאות, נתרגם להדרכה אישית. 
 • נעניק לכם סדנה לכלכלת המשפחה, כך שתוכלו באמת לשלוט בהוצאות. 
 • תבינו שעוד משכנתא, בלי הדרכה והתנהלות נכונה יכולה פשוט להפיל אתכם עמוק. 
 • נעניק לכם מפת דרכים עם כל הצעדים לחיים כלכליים נכונים, כדי שלא תיפלו למטה. 
 • אנו מחלצים גם מסובכי הוצל"פ, עם הסדרי חובות. אנו חיים את המציאות של אלה שמתקשים להרים את הראש מעל המים. נוכל לעזור גם לכם!

נתיב פיננסים – משכנתא למסורבים, באחריות – נעזור לכם לחיות בהתאם ליכולת שלכם, לצאת מהבוץ אחת ולתמיד.

 

לקביעת פגישה, היכרות, הכנת תיק כלכלי, קבלת משכנתא ומימון נוסף – השאירו פרטים ונתאם פגישה בסניפנו (ברמת גן או בראשון לציון) הקרוב אליכם. 

אנחנו עובדים עם כל הארגונים הפיננסים

היתרון שלך איתנו הוא כח הקנייה שלנו מול הבנקים

המספרים מדברים בשבילך

0

שנים

0

שח בשנת 2019

0

לקוחות בשנת 2019

לקוחות ממליצים