משגנתא שנייה כנגד נכס – איחוד הלוואות קיימות

מקבלים תשלום על
בסיס הצלחה בלבד!

צרו איתנו קשר

מי צריך לקחת משכנתא שנייה לאיחוד הלוואות?

חשוב שתכירו פתרון מימון יוצא מן הכלל, משכנתא שניה. אידיאלי לאיחוד הלוואות ופריסה מחדש: נוכל להפחית החודשי שלכם, עד אלפי שקלים פחות בחודש. תוכלו סוף סוף לנשום לרווחה.

נתיב פיננסים: נשיג לכם תנאים טובים, במימון בנקאי או חוץ בנקאי. ליווי במימון מצד גופים מורשים בלבד (בנק ישראל ומשרד האוצר) והצלחה גם בקרב מסורבים (מסורבי בנקים).

משכנתא שנייה לאיחוד הלוואות – פתרון מימון אידאלי

הקטנת ההחזרים החודשיים על ההלוואות שחונקות אותך

אוקי, מה קורה מעכשיו?

נפגש ונבין יחד מה המצב שלך כיום

נפיק דוח כדי לדעת מהו ציון האשראי שלך

נבנה תיק כלכלי עם חוות דעת מבוססת שנותנת את הבסיס לבקשת שיפור דירוג האשראי שלך

במידת הצורך נבחן כלים פיננסים נוספים כגון משכנתא שניה, איחוד הלוואות והקטנת התשלומים החודשיים ועוד

מכאן נוציא אותך לדרך חדשה ונסייע בכל צורה נוספת שנוכל

מה עוד צריך לדעת על משכנתא שנייה לאיחוד הלוואות?

כמו כל סיפור, גם למשכנתא ישנה נקודת התחלה. אם כבר יש לכם משכנתא, אתם פחות או יותר מכירים את הסיפור, אבל זה לא הכל. נוכל להשיג לכם מימון נוסף על בסיס אותה בטוחה (כנגד אותו הנכס). תוכלו לקבל סכומים נוספים, של מאות אלפים או אפילו מיליוני שקלים. 

נקודת המפתח בתהליך תהיה הערכת שווי הבטוחה. זהו מרכיב חשוב שהוא חלק מהשירות שלנו עבור לקוחותינו. שמאי מטעמנו יבצע הערכה מקיפה של הנכס, מצבו, מחיר השוק שלו והמחיר למימוש מהיר. אנו מכירים היטב את כל השאלות וההיבטים שמעניינים את הבנקים. ובמקרה זה, כשאין רוכש לנכס שמציע מחיר, לשמאות טובה אין שום תחליף. אנו מתמחים בהשגת משכנתאות ראשונות וגם משכנתא שניה, איש איש לפי צרכיו. 

בהתאם לערך הנכס הנוכחי ולפי הרכב ההתחייבויות הנוכחיות שלכם, נחתור להשיג לכם את סך המשכנתא הנחוצה, לפי הצרכים והיכולות שלכם. אנו מסוגלים להשיג עד ל-70 אחוז משכנתא שניה כנגד נכס, בפריסה לטווח ארוך ותשלום חודשי סביר, הגיוני. 

אנחנו גאים לשרת אנשים אמיתיים, אנשים כמו כולם. לא רק בעלי הון, לא רק אנשים עם משכורות עתק. בין לקוחותינו יחידים, משפחות, הורים, פנסיונרים. לא משנה אם אתם מרוויחים משכורת רגילה, ממוצעת או יותר, אם אתם שכירים או עצמאים, אם יש לכם נכס עם משכנתא, נשיג לכם יותר. 

הגישה שלנו אומרת שכל אחד הוא עולם מלא, את כל אחד מלקוחותינו אנו רוצים להכיר לעומק. אנו לא רק "ספקי משכנתאות" ורוצים לשמוע את הסיפור שלכם. האם הסתבכתם עם הוצאה לפועל? האם אתם נאבקים להחזיק את הראש מעל המים בשביל העסק? האם פניתם לבנק וסורבתם? איך אתם מנהלים את תזרים המזומנים בבית או במשפחה שלכם? 

לכל לקוח אנו בונים תיק כלכלי, על סמך שאלון מקיף ומסמכים שנבקש מכם להביא. כך אנו יכולים להגיש בקשה למשכנתא שניה מתוך ביטחון מלא שהבקשה תאושר. 

השאירו פרטים, נחזור אליכם ונתאם פגישה בסניף שלנו הקרוב אליכם. בתהליך מסודר תקבלו תשובה לשאלה – כמה משכנתא תוכלו לקבל ומה יהיה התשלום החודשי. ולא פחות חשוב – את התשלום שמגיע לנו אתם מעבירים רק בסוף (תשלום לפי הצלחה בלבד).

אנו עובדים עבורכם מול מיטב ספקי האשראי בישראל, אך ורק גופים מאושרים, בנקים, חברות ביטוח ועוד חברות מימון באישור בנק ישראל ומשרד האוצר. לכל מטרה שאתם מגדירים (חוקית ולגיטימית, כמובן…) נתפור לכם את המשכנתא המתאימה והנכונה. השגנו עד כה הלוואות בהיקף של מאות מיליוני שקלים. השגנו הסדרי חוב ומחיקת חובות של עשרות מיליוני ₪ למסובכי הוצל"פ. אנו עובדים עבור עשרות לקוחות בחודש וגאים להציע חבילת שירותים מקיפה. 

לנתיב פיננסיים קיימת חבילת שירותים מקיפה שתקצר לכם תהליכים:

אנו יודעים להשיג מימון גם למסורבים. 

אנו יודעים להשיג משכנתא לצורך סגירת הלוואות או לכל מטרה שהיא.

אנו מספקים שירות חיוני של איחוד הלוואות וגם משכנתאות לצורך הסדרי חוב (חלופה לפשיטת רגל). 

נוכל לבנות תיק כלכלי ולגייס לכם משכנתא שניה לצורך פריסה מחדש של כל הלוואות הקיימות, למתקשים בהחזר ואם יש בעיה בתזרים החודשי. 

בגדול, חבילת השירות של נתיב פיננסים נותנת לכם one stop shop: כל מה שאתם צריכים בשביל לקבל משכנתא שניה וגם בשביל לייצב את המציאות הכלכלית שלכם, ביום יום. 

  • אתם צריכים שמאי להערכת נכס – אנו נותנים את השמאי שיעזור לכם לקבל מקסימום משכנתא. 
  • אתם צריכים טיפול בבטוחות ומול רשויות – אנו עובדים מול הטאבו, המנהל, חברות משכנות וכל היתר. 
  • אתם צריכים לטפל ברישומי משכנתא שניה, אישורים לרישום משכנתא מהבנק הקודם – אנו מסייעים לכם גם בכך. 
  • אתם צריכים לוודא שתקבלו אישור משכנתא מהבנק – אנו בונים לכם תיק כלכלי יציב, שיאושר על ידי גורם בכיר בבנק. 
  • אנו יודעים לפתור גם מקרים מורכבים – יש לנו עורכי דין וגם כלכלנים ויועצים שעבדו שנים רבות במערכת הבנקאית. יש לנו קשרי עבודה שוטפים מול כל הבנקים ומול כל גופי המימון אחרים. 
  • אתם צריכים אובייקטיביות – אנו עובדים רק למענכם, למען הלקוח. אנו לא גובים עמלה מהבנק או מחברות האשראי. התשלום רק מהלקוח ורק בסוף הדרך (אחוז מסוים מתוך המשכנתא). 
  • אתם צריכים יציבות כלכלית, אישית או משפחתית – אנו מחויבים לכם, נסייע לכם להבין איך להתנהל כלכלית נכון יותר וטוב יותר. נספק לכם ממש את התנ"ך של כלכלת המשפחה, שאף בית ספר בארץ לא טורח להקנות לתלמידים (לא כילדים ולא כמבוגרים).
  • אתם צריכים לשנות הרגלים או להכיר דיאטה כלכלית שתכניס אתכם למסלול הנכון – אם רק תרצו. ברשותנו יועצים מוסמכים לכלכלת המשפחה (בוגרי אש לידור). נסביר לכם איך בונים תקציב, אין יוצרים תזרים משפחתי, אפילו איך משאירים בצד כסף למטרות חיסכון, צמיחה, שיפור כלכלי ופיננסי בהווה או בעתיד. 

אנו אתכם צעד צעד, החל משיחות אפיון ראשוניות, דרך הכנת התיק, עד אישור המשכנתא, הסדנה הכלכלית וההגעה לחתימה בבנק. אנחנו מייצגים אתכם ופועלים בשמכם, להשגת כל המטרות החשובות שלכם. השאירו פרטים – נחזור אליכם ונצא יחד לדרך. 

אם תשאלו אותנו איך להפוך את המשכנתא למנוף פיננסי נכון, לא תהיו הראשונים. מאות מלקוחותינו למדו איך להשתמש בהזדמנות המשכנתא השנייה, כמנוף לאיזון והתנהלות חודשית איתנה.  

חשוב: משכנתא שניה כנגד נכס יכולה להפוך למשקולת אם לא נערכים נכון. אנחנו נעזור לכם לא רק לקבל את הכסף אלא גם להגיע לאיזון כלכלי ולעמוד בתשלום בצורה הנכונה לכם. 

משכנתא היא ההוצאה המשפחתית מספר אחת. הסתבכות כלכלית, יותר מדי הלוואות, קושי לעמוד בפיתויים ועודף רכישות גורמים להמון אנשים להתקשות בדבר הכי בסיסי, לסגור את החודש. מינוס כרוני? יש לנו תרופה. 

בעזרת משכנתא שניה תוכלו לממן הוצאות החשובות לכם וגם לסגור הלוואות ישנות, יקרות או שגויות. סגירת מינוס אחת ולתמיד. אנו מתמחים בהפחתת תשלומים חודשיים, אפילו ברמה של אלפי שקלים פחות בחודש. אחרי שתקבלו את בלון החמצן הפיננסי, תשתמשו בכלים שאנו נותנים לכם בשמחה. תגיעו לאיזון בין ההכנסות לבין ההוצאות וסוף סוף תבינו שאפשר לנשום לרווחה. אפשר לשים סוף לקושי לסגור את החודש. 

זה נכון, משכנתא שניה יכולה להוות כלי להתעצמות כלכלית. אפשר להיעזר בכסף להקים עסק, להפוך ליזמים או לקנות נכסים. אבל בדרך כלל, השאיפה צריכה להתחיל במקום צנוע בהרבה. פשוט לחיות נכון יותר. להיחלץ מהמעגל של הלוואות ועוד הלוואות בלי שליטה. 

זו ההזדמנות שלכם. 

זה המקום שלנו לסייע לכם. 

נתיב פיננסים – כל הכלים בשבילכם. 

אנחנו עובדים עם כל הארגונים הפיננסים

היתרון שלך איתנו הוא כח הקנייה שלנו מול הבנקים

המספרים מדברים בשבילך

0

שנים

0

שח בשנת 2019

0

לקוחות בשנת 2019

לקוחות ממליצים